Modanın en çok canlandığı zaman dilimi yaz aylarıdır. Bu aylarda herkes kıyafetlerini özenle tercih eder ve tarzında önemli değişiklilerde bulunarak farklı olmak ister. Tarzından taviz vermeyen şıklığını korumak isteyen kadınlar modanın en önemli temsilcileri olarak en güncel trendleri takip ederler. Özellikle sokak stilinde de estetik görünüşlerine ve kıyafetlerine dikkat eden kadınlar da özellikle yaz aylarında da tişört kombinleri yapmaktadır. Yalnızca pantolon kombinleri ile değil tişörtler etek kombinleri ile de oldukça şık ve tarz bir görünüş oluşturmaktadır.

Etek Üzerine Tercih Edilen Tişörtler

Bu sene oldukça yükselen bir trend haline gelen etek üzerine tişört giyme modası oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Bu sebeple de yapılan kombinlerdeki parçalar tek tek tarz olabilmek adına önem arz eder. Etek tişört kombinlerinde de en çok dikkat edilen eteğin modeline göre tişört seçmektir. Tişört modelleri oldukça çeşitlidir. Oversize tişörtler, dar tişörtler ya da tasarım tişörtler eteklerle kombin yapmak için kullanılabilmektedir.

Kiloş Eteklerle Yapılacak Tişört Kombinleri

Her zaman moda sahnesinde olmayı başarabilen kiloş etekler rahatlıklarıyla tüm kadınlar tarafından sevilen etek modellerinden biri olmuştur. Oldukça tarz görünüm sağlayan kiloş etekleri tüm tişört modelleri ile kombin etmek mümkündür. Kiloş etekler sayesinde spor bir görüntünüz olmasını sağlarken aynı zamanda tarzınızın da oldukça dikkat çekici olmasını sağlayabilirsiniz. Tişörtünüzü dar seçmeniz kombininize ayrı bir hava katacaktır. Bu etekler için oversize tişörtler pek kombin önerisinde bulunmamaktadır.

Pileli Eteklerle Yapılacak Tişört Kombinleri

Pileli etek ve tişört ile yapılan kombinler oldukça sık tercih edilmektedir. Bu kombinler oldukça tarz bir görüntü oluşturmaktadır. Tişörtle kombin edilecek pileli etek modelinin parlak renklerde olması daha çok tercihe edilmesine sebep olmuştur. Parlak renkteki etekler kombinlere ayrı bir hava katmakta ve görünüşü daha şık hareketli hale getirmektedir. Bu kombini sade ve şık olmak isediğiniz günlerde tercih edebilirsiniz. Pileli eteklerin üzerine oversize tişörtler kombin önerilerinde tercih edilebilir sınıfta bulunmaktadır.

Kot Eteklerle Yapılacak Tişört Kombinleri

Kot etekler oldukça uzun zamandır kadınlar için vazgeçilmez bir yer tutmaktadır. Uzun soluklu ve rahat bir kullanım için kot etek tişört kombinleri tercih etmek oldukça mantıklıdır. Her renk ve model tişört ile uyum sağlayabilen bir görüntü oluşturan kot etekler kolay kombinler arasında yer alarak gün içerisinde giyildiğinde rahat edilebilmesi mümkün olmaktadır. Bu da iş hayatında ya da arkadaşlarla yapılan bir buluşma günü için rahat bir şıklık sağlamaktadır.


Etek Ve Tişört Kombin Önerileri

Tişörtler eteklerle kombinlendiğinde oldukça hoş bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu görüntünün sağlanması için etek modellerinde dikkatli olmak gerekir. Özellikle yaz aylarında günlük giyim için konuşursak, modacılar daha çok çiçekli ve dar etekleri tişört kombinleri için tercih etmektedir. Böylece tişörtün duruşu daha iyi bir hale gelmekte ve daha şık bir görünüm elde edilmektedir. Özellikle farklı görünümü ve tarz duruşuyla oversize tasarım tişörtlerinden bir yükseliş yaşanmaktadır. Bu bol tişörtler eteklerin üzerinde hoş bir görünüm oluşturmaktadır. Aynı zamanda dar tişörtler ile de oldukça hoş görünüşler yakalanmaktadır. Bu dar tişörtlerle yapılan kombinlerde düz renkli etekler de tercih edilebilmektedir. Tişörtlerin üzerinde bulunan modeller ve semboller kombinlere oldukça havalı bir görünüş katmaktadır.

Kombinler İçin Ayakkabı Önerileri

Oldukça moda hale gelen etek ve tişörtle oluşturulan günlük sokak stillerinde genellikle spor ayakkabıların tercih edilmesi revaçta olan bir tavsiyedir. Daha çok yüksek tabanlı spor ayakkabılar etek tişört kombinlerinde tercih edilmektedir, bunun sebebi daha hoş bir görüntü sağlamalarıdır. Bunun yanı sıra hem dar tişörtlerle hem oversize tişörtlerle hazırlanan kombinlerde sandaletler yaz aylarında oldukça sık tercih edilen bir seçenek haline gelmiştir. Etek tişört kombinleri altına yaz aylarında çoğunlukla ipli sandaletler tercih edilmekte ve daha hoş bir görüntü elde edilmektedir. Bunun yanı sıra kış aylarında yapılan kombinler için oldukça trend görüntülere sahip olabilen sonbahar çizmeleri bulunmaktadır. Sonbahar çizmelerini tercih etmek, hareketli modelleriyle kombinlerinize vintage bir hava vererek görüntünüzün havasının tamamen değişmesini sağlamaktadır. Renkli ve çiçekli modeller de etek ve tişört kombinlerinizin desenlerine uygun olarak tercih edilebilmektedir.