Tişörtler günlük hayatta sokak stilinde en çok tercih edilen kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu sebeple sıklıkla satın alınırlar, bu sebeple bütçesini zorlamak istemeyenler için uygun fiyatlı tişörtler satın almak oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Uygun fiyatlı kaliteli tişört satın almak ise o kadar kolay değildir.

Tişört modelleri

Tişört modelleri bedenleri açısından “oversize” ve “regular” olarak ikiye ayrılabilir. Bunlar arasından oversize tişörtler bol kesimli geniş tişörtleri ifade etmektedir. Bu tişörtler sanki sizin bedeninize iki beden büyükmüş hissi verse de oldukça rahat ve konforludur. Aynı zamanda odlukça şık bir görüntü oluştururlar. Regular kalıptaki tişörtler ise normal kesimde üretilmiş tişörtler için kullanılan bir ifadedir. Bu tişörtleri satın alırken kendi bedeninizi baz alarak tercih yapabilirsiniz. Bu tişörtler bedeninize tam oturarak oldukça şık bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olacaktır.


Tişört Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tişörtlerinizi satın alırken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır ve bu noktalardan en önemlisi tişörtün kalitesine dikkat etmektir. Tişört satın alırken tişörtün baskısına, kumaş kalitesine ve dikimlerine özen gösterilmemiş kıyafetleri satın almamak gerekir. Baskı kalitesi iyi seviyede olmalıdır ve yıkandıktan sonra da aynı parlaklığı ve duruşu önemli bir müddet daha korumalıdır. Bunun yanında dikkat edilmesi gereken diğer husus dikiminde kullanılan kumaştır. Kullanılan kumaşların %100 pamuk olması cildinize gelebilecek zararları önlerken aynı zamanda cildin hava almasını sağlayarak bunalmanızın önüne geçer. Cildinizin hava alması aynı zamanda dermatologların mutlaka uyardığı bir noktadır. Dikim kalitesi ise kıyafetin duruşunu doğrudan etkilemektedir. Oversize tişörtler için bu çok önemli olmasa da regular kalıptaki tişörtler için dikiş önemli bir yer tutmaktadır. Dar tişörtler satın alırken kıyafetinizin dikişlerini kontrol etmeniz oldukça faydalı olacaktır.


Uygun Fiyatlı Tasarım Tişörtler

Tasarım tişörtler özellikle son zamanlarda oldukça revaçtadır. Bu tişörtler yapılan kombinlerde daha estetik göründüğü için özellikle tercih edilmektedir. Kaliteli kumaştan üretilmiş tasarım tişörtleri uygun fiyata bulmak oldukça güçtür. İstediğiniz modeldeki kaliteli tasarım tişört seçeneklerine www.uprity.com adresinden bakarak zevkinize uyan tişörtü sipariş edebilirsiniz. Yaptığınız kombinler ile şıklığınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz.